Books: Social sciences

Number of items: 31

Bruno Bettelheim: A mese bűvölete és a bontakozó gyermeki lélek. Ford.: Kúnos László. Bp., 2013, Corvina. Kiadói papírkötés.
17185.

2 400 HUF
Györffy István: Magyar falu, magyar ház. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Bp., 1943, Turul. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, rossz állapotban, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzővel.
17186.

2 000 HUF
Kerezsi Ágnes: Az udmurtok. Minoritates Mundi. Szombathely, 1999, Savaria University Press, 250+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17187.

1 600 HUF
17189.

5 000 HUF
17190.

3 600 HUF
9,73
10,59
Albert Gábor: István király fanyar bora. Ezredvégi krónika. Bp.,1993, Püski. Kiadói papírkötés.  A szerző által dedikált.
17191.

1 200 HUF
17192.

800 HUF
17193.

1 600 HUF
Róheim Géza: Primitiv kultúrák pszichoanalitikus vizsgálata. Tanulmányok. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17194.

1 600 HUF
Dr. Kós Károly: Néprajzi képeskönyv Erdélyből. Bp., 1994, Tárogató Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17195.

1 200 HUF
Nyiri Antal: A Winkler kódex hangtana és szótana. Szeged, 1933, Prometheus-nyomda, 131+1 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. A szerző, Nyíri Antal (1907-2000) nyelvész, egyetemi tanár által dedikált.
17196.

1 600 HUF
Millikan, Robert Andrews: A tudomány és vallás fejlődése. Ford. Székely Ferenc. Reiter László könyvdíszeivel. Bp. (1929.) Pantheon. 106 l. Fűzve, bekötetlen, felvágatlan
17197.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF