Number of items: 258

17486.

1 800 HUF
Mertz-Struck: Asztrológia és tarot: Bp., Hermit. Könyv és kártya tékában
17487.

1 200 HUF
17488.

2 000 HUF
Officina Képeskönyvek 10 kötete:  Höllrigl József: Régi magyar ruhák. (11. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. (13. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. (29. köt.) Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. (32. köt.); Domanovszky György: Magyar parasztbútor. (38. köt.); Valló István: Győri képeskönyv. (39. köt.); Fehér Géza-Göllner Aladár: Magyarok és bolgárok. (43. köt.); R. Vozáry Aladár: Munkács. (55. köt.); Palotay Gertrúd: Erdély magyar népművészete.; Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei.;+Officina Hungarica 2 német nyelvű kötete:  Makkai László: Siebenbürgische Städte.; Domanovszky György: Steppenvölker und Germanen. Összesen 12 kötet. Bp.,1939-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés (1 db), változó állapotban, 6 kötet gerince sérült, hiányzik, ezek közül 1 kötet kötése sérült, a könyvtest szétvált (Győr), további 4 kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülések.
17489.

11 000 HUF
29,73
32,35
17490.

2 000 HUF
17491.

1 000 HUF
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1966, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17492.

1 200 HUF
Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Magyar Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papírkötés,
17493.

800 HUF
Bárdos Pál: Nyolc lány meg a sárkány. Dedikált! Szeged, 1959. Kiadói papírkötésben
17494.

1 400 HUF
17495.

2 400 HUF
17496.

800 HUF
Molnár Ferenc: Andor. Regény. Bp., 1918. Athenaeum Félvászon kötésben.
17497.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF