Books: Other rarities Number of items: 258
2050926
17486
360
Other collectibles
A mérleg sorozat 3 kötete:
Karl Jaspers: Bevezetés a filozófiába. Ford.: Szathmáry Lajos.;
Samuel Beckett: Proust. Ford.: Osztovics Levente. (Sérült kötéssel, laza lapokkal.);
Jurij Lotman: Puskin. Ford. és a jegyzeteket írta: Gereben Ágnes. Bp.,1987-1988, Európa. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2069935
17487
360
Other collectibles
Mertz-Struck: Asztrológia és tarot: Bp., Hermit. Könyv és kártya tékában
1 200 HUF
1925536
17488
360
Other collectibles
2 000 HUF
2018125
17489
360
11000
Other collectibles
Officina Képeskönyvek 10 kötete:
Höllrigl József: Régi magyar ruhák. (11. köt.);
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. (13. köt.);
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. (29. köt.)
Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. (32. köt.);
Domanovszky György: Magyar parasztbútor. (38. köt.);
Valló István: Győri képeskönyv. (39. köt.);
Fehér Géza-Göllner Aladár: Magyarok és bolgárok. (43. köt.);
R. Vozáry Aladár: Munkács. (55. köt.);
Palotay Gertrúd: Erdély magyar népművészete.;
Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei.;+Officina Hungarica 2 német nyelvű kötete:
Makkai László: Siebenbürgische Städte.;
Domanovszky György: Steppenvölker und Germanen. Összesen 12 kötet. Bp.,1939-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés (1 db), változó állapotban, 6 kötet gerince sérült, hiányzik, ezek közül 1 kötet kötése sérült, a könyvtest szétvált (Győr), további 4 kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülések.
11 000 HUF
1867042
17490
360
Other collectibles
2 000 HUF
2049456
17491
360
Other collectibles
1 000 HUF
2023794
17492
360
Other collectibles
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1966, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
2071427
17493
360
Other collectibles
Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Magyar Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papírkötés, 2071448
17494
360
Other collectibles
Bárdos Pál: Nyolc lány meg a sárkány. Dedikált! Szeged, 1959. Kiadói papírkötésben
1 400 HUF
2028609
17495
360
Other collectibles
2 400 HUF
1705904
17496
360
Other collectibles
Insel-Bücherei két kötete:
Fritz Kredel: Das kleine Buch der Vögel und Nester.
Das kleine Schmetterlingsbuch. Lepizig, 1955-én., Insel-Verlag. Egészoldals illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
1991357
17497
360
Other collectibles
Molnár Ferenc: Andor. Regény. Bp., 1918. Athenaeum Félvászon kötésben. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035