Number of items: 258

Fáy András szépirodalmi össze munkái. I. köt.: Mesék és allegóriák 1. Pest, 1853, Edelm,ann Károly,1 t.+ XXII+256 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzésekkel, intézményi bélyegzővel.
17438.

5 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17439.

2 600 HUF
7,03
7,65
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 406 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17440.

2 600 HUF
7,03
7,65
Fekete István: Zsellérek. Bp.(1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, javított gerinccel, kopott borítóval.
17441.

1 600 HUF
Fried István: Márai Sándor titkai nyomában. Salgótarján, 1993, Mikszáth Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17442.

2 000 HUF
Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, a gerincen apró kopásnyomokkal.
17443.

1 000 HUF
Petőcz András Tótszegi Tibor (szerk) Állóháború - Irodalmi anológia Bp., 1983. Elte. Kiadói papírkötésben 1500pld
17444.

800 HUF
Vági, Michael: Die mondkoten und die Astrologie mit mehreren Zeichen- und Häuserreihen. Anhang: Besondere Häusertabellen. (Häuserspitzen und Häusergrenzen.) Bp., 1942, Dr. Georg Vajna&Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, a hátsó borító belsején tollas firkával.
17445.

1 000 HUF
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól, a borító kissé kopott,
17446.

800 HUF
Shakespeare szonettjei. Ford.: Keszthelyi Zoltán. Fery Antal illusztrációival. Bp., 1943, Szőllősy, 164 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben.
17447.

1 400 HUF
Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. Bp.,[1998],Hungalibri. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17448.

1 200 HUF
Heszke Béla: Színház. Színháztörténeti breviárium. Bp., 1995, Simonffy. Második, kiegészített kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17449.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF