Books: Military Number of items: 27
2074495
16612
360
Books: Military
Other collectibles
Zsilin: Kutuzov. Élet és hadvezéri tevékenysége. Bp., 1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző, P. A. Zsilin orosz nyelvű dedikációjával, dátumozva.+Az ászári TSZ elnök bejegyzésével és aláírásával.
1 000 HUF
2077251
16613
360
Books: Military
Other collectibles
1706092
16614
360
Books: Military
Other collectibles
4 000 HUF
2021818
16615
360
Books: Military
Other collectibles
2 000 HUF
2055528
16616
360
Books: Military
Other collectibles
Magyar Őrszem. Szerk.: Dr. Demjén Géza, Tas József. Bp.,1913, Singer és Wolfner, 238+2 p. Átkötött félbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
2055616
16617
360
4800
Books: Military
Other collectibles
Tankönyv a tartalékos híradó tisztek részére. Szerk.: Tóth János. Bp., 1973, Zrínyi. Kiadói nylon-kötés.
4 800 HUF
2055911
16618
360
Books: Military
Other collectibles
Klaus-Ulrich Keubke: Uniformen der preußischen Armee. 1858/59. Berlin, 1989, Militärverlag der DDR. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, 10x7 cm.
1 000 HUF
2001944
16619
360
Books: Military
Other collectibles
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés
Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban
6 000 HUF
1961729
16620
360
4200
Books: Military
Other collectibles
Siposné Dr. Kecskeméti Klára B. Kalavszky Györgyi
A Ludovika egykor és most Bp., 2018.
Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonálásban
4 200 HUF
1961731
16621
360
Books: Military
Other collectibles
3 000 HUF
2004684
16622
360
Books: Military
Other collectibles
Kossuth Lajos Hadviselet- és csatatan elemei. Zrínyi Katonai Kiadó, 2002. Kiadói kartonálás
1 200 HUF
1951867
16623
360
Books: Military
Other collectibles
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035