Books: History Number of items: 136
2076688
15752
360
Books: History
Other collectibles
Teleki Sándor: Emlékezzünk régiekről. Emlékezések és levelezés. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Csetri Elek. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés. A bevezető tanulmány és jegyzet író Csetri Elek dedikációjával.
1 200 HUF
2076779
15753
360
Books: History
Other collectibles
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Emléklapok a régi Magyarországról. Bp. 1991, Pannon Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 600 HUF
2072179
15754
360
Books: History
Other collectibles
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 3. köteten kis szakadás de egyébként jó állapotban
5 000 HUF
2071588
15755
360
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2070220
15756
360
Books: History
Other collectibles
Kovács Imre: Magyarország megszállása.+Gosztonyi Péter: Vihar Kelet-Európa felett. Bp., 1990, Katalizátor Iroda-Népszava. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2050249
15757
360
Books: History
Other collectibles
Balassa Imre: A magyar királytragédia. IV. Károly. Budapest,1925, Világirodalom, 256p. + 3 t. Kiadói egészvászon kötésben
1 200 HUF
2056143
15758
360
Books: History
Other collectibles
1 400 HUF
2043003
15759
360
Books: History
Other collectibles
Kempler Kurt: A gyógyszerek története. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2056108
15760
360
Books: History
Other collectibles
Bendász István: Öt év a szögesdrót mögött. Egy kárpátaljai pap a Gulag munkatáboraiban. A bevezetőt írta : Dr. Ortutay Elemér. Bp.,1991, Aggiornamento. Kiadói papírkötés. Első kiadás.
1 600 HUF
2056148
15761
360
Books: History
Other collectibles
A honfoglaláskor írott forrásai. Szerk.: Kovács László, Veszprémy László. Honfoglalásról írott szemmel II. Bp.,1996, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2017705
15762
360
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2048165
15763
360
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035