Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 161

Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban(~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo SK1
30810.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban(~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo SK1

4 400 HUF
11,89
12,94
Nagy István (1920-) 1976. Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona Ag emlékérem plombált, ragasztott ÁPV tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo PS2
30811.

Nagy István (1920-) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" Ag emlékérem plombált, ragasztott ÁPV tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo PS2

4 400 HUF
11,89
12,94
Nagy István János (1938-) 1991. MÉE / Gróf Teleki Pál Ag emlékérem (35.75g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo BP35
30812.

Nagy István János (1938-) 1991. "MÉE / Gróf Teleki Pál" Ag emlékérem (35.75g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo BP35

4 600 HUF
12,43
13,53
Peternák Gusztáv (1928-) 1978. MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat Ag emlékérem ragasztott tokban (~34g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo TB1
30813.

Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat" Ag emlékérem ragasztott tokban (~34g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo TB1

4 400 HUF
11,89
12,94
Reményi József (1887-1977) 1937. Nemzeti Hajós Egylet 1862-1937 / 75 év összetartásban Br emlékérem (80mm) T:1-
30814.

Reményi József (1887-1977) 1937. "Nemzeti Hajós Egylet 1862-1937 / 75 év összetartásban" Br emlékérem (80mm) T:1-

3 000 HUF
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo PS1
30815.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag emlékérem ÁPV plombált ragasztott tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:1 Adamo PS1

4 800 HUF
12,97
14,12
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Ag emlékérem (25,17g/0.800/42,5mm) T:1,1-  Adamo PS1
30816.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag emlékérem (25,17g/0.800/42,5mm) T:1,1- Adamo PS1

4 800 HUF
12,97
14,12
Rétfalvi Sándor (1941-) DN Dei genitrix im cubiculo Christ. E sec. IV. / Cathedralis quinque ecclesiensis Pécs Br emlékérem (~98mm) T:2 fúrásnyom
30817.

Rétfalvi Sándor (1941-) DN "Dei genitrix im cubiculo Christ. E sec. IV. / Cathedralis quinque ecclesiensis Pécs" Br emlékérem (~98mm) T:2 fúrásnyom

3 000 HUF
Rónay Attila (1971-) ~2005. II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005 ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30818.

Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP

2 800 HUF
7,57
8,24
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Deutsch Jánosnak Budapest - Az érdem jeléül kétoldalas Br emlékérem (140,83g/65mm) T:1- / Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For János Deutsch from Budapest - As the Sign of Merit double-sided Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (140,83g/65mm) C:AU
30819.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Deutsch Jánosnak Budapest - Az érdem jeléül" kétoldalas Br emlékérem (140,83g/65mm) T:1- / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For János Deutsch from Budapest - As the Sign of Merit" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (140,83g/65mm) C:AU

8 000 HUF
Sidló Ferenc (1882-1953) 1929. A Stephaneum Igazgatósága És Tisztviselői - Kohl Ferencz Érdemeinek - 1930 Br emlékérem (65mm) T:2 HP 4855.
30820.

Sidló Ferenc (1882-1953) 1929. "A Stephaneum Igazgatósága És Tisztviselői - Kohl Ferencz Érdemeinek - 1930" Br emlékérem (65mm) T:2 HP 4855.

3 000 HUF
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse Ag emlékérem (41,53g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo ZE3
30821.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem (41,53g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo ZE3

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF