Books: History

Number of items: 171

Vékony Gábor: Dákok, rómaiak, románok. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15763.

1 600 HUF
Homonnay Ottó János: A rideg valóság. Bp., 2009, MVK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15764.

1 000 HUF
1917-1932 Értekezések a történeti tudományok köréből sorozat 3 kötete (XXIV. 7.,9.,14.): Mahler Ede: Naptárunk újjáalakítása és a húsvétkérdés.; Dr. Szentkláray Jenő: Újabb részletek a délmagyarországi török hódoltság történetéből.; Madzsar Imre: A világtörténet korszakai.;  Bp.,1917-1932, MTA. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítókkal, kettő széteső állapotban.
15765.

1 000 HUF
15766.

800 HUF
15767.

8 000 HUF
15768.

800 HUF
15769.

1 000 HUF
15770.

1 000 HUF
15771.

3 600 HUF
9,73
10,59
Balla Antal: Magyarország története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, jó állapotban.
15772.

1 200 HUF
15773.

5 000 HUF
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15774.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF