https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 243

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12684.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12685.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1893 A magyar kir. orsz, központi mintapincében kezelt és leüvegelt borok árjegyzéke. 22p.
12686.

1893 A magyar kir. orsz, központi mintapincében kezelt és leüvegelt borok árjegyzéke. 22p.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
9
1894 Meghalt Kossuth Erödi Ernő alkalmi dalának kottája
12687.

1894 Meghalt Kossuth Erödi Ernő alkalmi dalának kottája

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1895 Journal Amusant N. 2033. száma, francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal / French humor magazine
12688.

1895 Journal Amusant N. 2033. száma, francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal / French humor magazine

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
1896 Az Ezeréves Magyarország és a milleniumi kiállítás IV. és XIII/XIV füzet. Szakadozott borítóval.
12689.

1896 Az Ezeréves Magyarország és a milleniumi kiállítás IV. és XIII/XIV füzet. Szakadozott borítóval.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
12
1897 Három nap a Magas-Tátrában. Utiterv, költségelőirányzattal, útleírással, tájleírás. 30p.
12690.

1897 Három nap a Magas-Tátrában. Utiterv, költségelőirányzattal, útleírással, tájleírás. 30p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
4
1897 A Magyar Mérnök- és Építész-egylet tagjainak cím- és lakásjegyzéke 1897. év elején. Bp., 1897,Pátria, 3 sztl. lev.+38 p.+9+3 sztl. lev. Korabeli reklámokkal. Korabeli kissé kopott félbőr-kötésben, intézményi bélyegzővel.
12691.

1897 A Magyar Mérnök- és Építész-egylet tagjainak cím- és lakásjegyzéke 1897. év elején. Bp., 1897,"Pátria", 3 sztl. lev.+38 p.+9+3 sztl. lev. Korabeli reklámokkal. Korabeli kissé kopott félbőr-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban
12692.

cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
12693.

cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben
12694.

cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1900 Budapest, Szabadság tér, kinyitható panorámakép, szakadással, 54×14 cm
12695.

cca 1900 Budapest, Szabadság tér, kinyitható panorámakép, szakadással, 54×14 cm

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment