Military

Number of items: 76

1912 Katona fiú által szüleinek ajándékozott, megszemélyesített, verses, katonákat és katonai jelenetet ábrázoló porcelán kávés bögre. Kézzel festett, dombor díszekkel. nagyon apró lepattanásokkal / Soldier sons present to his parents with military scenes and rhyme. Hand painted porcelain coffe mug. Soma damages. d9 cm, m: 9 cm
12565.

1912 Katona fiú által szüleinek ajándékozott, megszemélyesített, verses, katonákat és katonai jelenetet ábrázoló porcelán kávés bögre. Kézzel festett, dombor díszekkel. nagyon apró lepattanásokkal / Soldier son's present to his parents with military scenes and rhyme. Hand painted porcelain coffe mug. Soma damages. d9 cm, m: 9 cm

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1914 Főtisztek hadgyakorlaton Kartonra ragasztott fotó 24x20 cm
12566.

3 000 HUF
12567.

1 200 HUF
Admiral Gottfried Hansen: Nauticus 1942 Jahrbuch für Deutschlans Seeinteressen. Mit 88 Abbildungen und Tafeln. Mittler & Sohn. 481 p. + Kihajtható térkép. Kiadói, kissé szakadt egészvászon kötésben, két lap szakadozott kissé.
12568.

2 000 HUF
Nauticus 1914 Jahrbuch für Deutschlans Seeinteressen. Mit 23 Abbildunstafeln und 50 Skizzen. Mittler & Sohn. 753 p. + Kihajtható térkép. Kiadói, kissé szakadt egészvászon kötésben, két lap szakadozott kissé.
12569.

2 000 HUF
1888 Nagykanizsa, végelbocsátó levél tizedes részére, sérült
12570.

4 000 HUF
Magyar Néphadsereg ezredesi kabát, a galléron hiánnyal.
12571.

6 000 HUF
1916 Ágyú töltényhüvely hüvelyfeneke, d: 16,5 cm
12572.

1 600 HUF
cca 1900 Budapest nagy méretű katonai tablókép kartonon 33x25 cm
12573.

3 000 HUF
1876-87 2 db végelbocsájtó levél, obsit, megviselt állapotban
12574.

5 000 HUF
1885 Honvéd végelbocsájtó levél, obsit, szakadt állapotban
12575.

5 000 HUF
Katonai fém rohamsisak, belül bőr betéttel, karcos, belső rész: 20×17 cm
12576.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF