Books: Other rarities Number of items: 233
2040771
17410
358
Other collectibles
Balázs János: Versek, vallomások, látomások. Salgótarján, 2008. Szerzői. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
1 600 HUF
2040769
17411
358
Other collectibles
Cseres Tibor: Vízaknai csaták I-II. Dedikált példány. Bp., é.n. Szépirodalmi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
1 600 HUF
2054821
17412
358
3400
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 13 db, benne különféle témákkal, Az utas könyve (1935), Magyar nyelvtan (1856), Rónai Ernő: Szibérián keresztül (1948), Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor, Ifj. Tildy Zoltán: Fehértó, Tarnóczi János:A Szent István Bazilika éneklő kövei, Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek...stb. Különféle kiadásban, változó állapotban.
3 400 HUF
1966195
17413
358
Other collectibles
18 000 HUF
2039482
17414
358
Other collectibles
Csathó Kálmán műveinek 7 kötet:
Most kél a nap., Elbeszélések, Az új rokon. A házasságok az égben kötetnek., Földeken játszó égi tünemény, Mikor az öregek fiatalok voltak, Divat!-Nem divat! Hincz Gyula rajzaival, Te csak pipálj Ladányi (szakadt borítóval, lejáró elülső kötéstáblával, kijáró lapokkal. Bp.,é.n.-1916-1928,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírkötésben, és kiadói félbőr-kötés, kopott borítókkal.
2 000 HUF
2059767
17415
358
Other collectibles
Zsoldos Péter: Ellenpont. Dedikált! Bp., 1973 Kozmosz könyvek. Kopott papírborítóval
1 400 HUF
2059778
17416
358
Other collectibles
Szepes Mária: Pszicho grafológia. Dedikált! Bp., 1990 Háttér. Kiadói papírkötésben.
1 800 HUF
2059784
17417
358
Other collectibles
Molnár Gál Péter Kőháti Zsolt Albert Györgyi Marschall Éva: Garas - A magányos szerepjátszó. Aláírt!
Duna International Kft., 2012 Kiadói kartonálásban
2 400 HUF
2057250
17418
358
Other collectibles
"A harcban nem szabad megállni..." (KISZ Daloskönyv.) Bp.,1959, Országos Ifjúsági Sportbizottság. Kiadó kopott félvászon-kötés.
1 000 HUF
2057191
17419
358
Other collectibles
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált!
1 000 HUF
2057100
17420
358
Other collectibles
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Bp., 1934, Révai. Kiadó festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
1994773
17421
358
Other collectibles
Gergelyffy Gábor: Hozzátok szólok... Versek. Rákosi Jenő előszavával. Gebhardt Tibor rajzaival. Bp., 1927, Globus. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035