Number of items: 148

Hollóházi dísztál X. megyei nemzetiségi, nemzetközi jubileumi dalostalálkozó Füzér felirattal Matricás, jelzett, hibátlan d:25 cm
11180.

1 400 HUF
Hollóházi váza Sárospataki Elekrtomos SE. jelzéssel Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm
11181.

1 600 HUF
Hollóházi fali dísztál. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. d:24 cm
11182.

1 000 HUF
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett (Hollóháza Szász-Studió Limited), kopásnyomokkal, számozott (200), d:31 cm
11183.

28 000 HUF
75,68
82,35
11
Hollóházi márvány váza, apró máz hibával, jelzett, m:26 cm
11184.

1 600 HUF
Hollóházi teáscsésze és alj, matricás, jelzett, kopott
11185.

1 600 HUF
Hollóházi tál és tálkák (7 db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 28×19 cm, d:13,5 cm (6×)
11186.

4 000 HUF
Hollóházi rózsás füles tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×16 cm
11187.

1 200 HUF
Hollóházi virág mintás, aranyozott, nagyméretű füles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:41 cm
11188.

5 000 HUF
Hollóházi virág-madaras mintás, aranyozott, nagyméretű füles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:41 cm
11189.

5 000 HUF
Hollóházi porcelán hamutál, Bp. Főváros XVII. került, matricás, jelzett, eredeti sérült dobozában, hibátlan, 17x17 cm
11190.

Hollóházi porcelán hamutál, "Bp. Főváros XVII. került", matricás, jelzett, eredeti sérült dobozában, hibátlan, 17x17 cm

800 HUF
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
11191.

1 000 HUF
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF