1864. "Az 1864. évi Dán Hadjárat Emlékérme" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2
Hungary 1864. "Denmark War Medal, 1864" Br decoration with not original ribbon C:XF
NMK 230.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és karika nélkül T:2 ph.
Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration without ribbon and ring C:XF edge error
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:XF
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:2-,3
/ Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:VF,F
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + ~1910-1920. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br, utángyártott darab?, mellszalag nélkül T:2-
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK: 133
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF
NMK: 306.
1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem" ezüst kitüntetés, "A" fémjelzett változat, modern mellszalaggal. Szign: KAUTSCH T:2- ü.
Hungary 1917. "Silver Military Order of Merit" silver decoration with "A" hallmark on the edge, with modern ribbon. Sign: KAUTSCH C:VF ding
NMK 320.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, mellszalaggal, peremen "W&A" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, "W&A" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF
NMK 328