Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 69

DN A Szakszervezetért 1903 Vasas zománcozott fém jelvény (32mm) T:2
31422.

DN "A Szakszervezetért 1903" Vasas zománcozott fém jelvény (32mm) T:2

1 000 HUF
DN Magyar Politikai Foglyok Szövetsége aranyozott fém gomblyukjelvény (25mm) T:1-
31423.

DN "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" aranyozott fém gomblyukjelvény (25mm) T:1-

800 HUF
DN FIAP (Nemzetközi Fotóművészeti Szövetség) zománcozott fém jelvény, hátulján Bertoni srl. Milano felirat T:1-
31424.

DN "FIAP (Nemzetközi Fotóművészeti Szövetség)" zománcozott fém jelvény, hátulján "Bertoni srl. Milano" felirat T:1-

1 200 HUF
DN Unaids festett fém jelvény T:1- ND Unaids painted metal badge C:AU
31425.

DN "Unaids" festett fém jelvény T:1- ND "Unaids" painted metal badge C:AU

1 200 HUF
Ausztria 1956. Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény) részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-
31426.

Ausztria 1956. "Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény)" részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-

500 HUF
1,35
1,47
31427.

1 000 HUF
Finnország 1946. TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946 hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. TUL (Finnish Workers Sports Federation) 1946 Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF
31428.

1 000 HUF
Nagy-Britannia 1944. Szabadkőműves Elnök jelvény részben zománcozott, jelzett Ag jelvény mellszalagon (szalaggal együtt 23,13g/41x60mm) T:1-,2 Great Britain 1944. Freemason President badge partially enamelled, hallmarked Ag badge with ribbon (with ribbon 23,13g/41x60mm) C:AU,XF
31429.

Nagy-Britannia 1944. "Szabadkőműves Elnök jelvény" részben zománcozott, jelzett Ag jelvény mellszalagon (szalaggal együtt 23,13g/41x60mm) T:1-,2 Great Britain 1944. "Freemason President badge" partially enamelled, hallmarked Ag badge with ribbon (with ribbon 23,13g/41x60mm) C:AU,XF

6 000 HUF
13
Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25. fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25. metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF
31430.

Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF

1 000 HUF
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. Deutscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Női tornafesztivál Dönis) fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1-  German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
31431.

Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. "Deutscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Női tornafesztivál Dönis)" fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1- German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. "Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis" metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU

6 000 HUF
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után) Br lemezjelvény, hátoldalon SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1 / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich Br sheet metal badge with SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ makers mark on reverse C:UNC
31432.

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1 / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:UNC

6 000 HUF
Pakisztán 1949. Pakisztán Függetlenségi Érem Cu-Ni kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:2-,3 fülnyom Pakistan 1949. Pakistan Independence Medal Cu-Ni decoration without ribbon and ear C:VF,F ear mark
31433.

Pakisztán 1949. "Pakisztán Függetlenségi Érem" Cu-Ni kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:2-,3 fülnyom Pakistan 1949. "Pakistan Independence Medal" Cu-Ni decoration without ribbon and ear C:VF,F ear mark

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF