Books: Religion

Number of items: 69

17430.

3 200 HUF
8,65
9,41
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17431.

1 400 HUF
17432.

1 400 HUF
17433.

2 400 HUF
17434.

1 200 HUF
Sárai Szabó Katalin-Balogh Mihály: Egy református lelkész és felesége a 20. században. Vargha Tamás és Vargha Tamásné Magay Mária élete és munkássága. Bp., 2016,Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
17435.

1 600 HUF
A katolikus hittérítés története. Szerk.: Lévay Mihály. 1. köt. Bp., 1937, Franklin. Foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17436.

1 000 HUF
A 120 éve született Mindszenty József bíboros, hercegprímás és a Váci Egyházmegye kapcsolata. Mindszenty József tanítása és példája a HIT ÉVE tükrében. Összeáll.: Pálos Frigyes. Vácegyházmegye Múltjából. Vác, 2013, Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
17437.

1 000 HUF
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, Ferences Közlöny,(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17438.

Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny",(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

1 000 HUF
A gyermek Jézusról nevezett Szent Terézia nővér karmelit apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17439.

A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelit apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.

1 000 HUF
Bíró László: Rendelkezésre állok. Elmer István és Kipke Tamás beszélgetése Bíró László tábori püspökkel. Pásztorok. Bp.,2013, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. Bíró László tábori püspök dedikációjával.
17440.

1 200 HUF
Koren Pál: Luther és Melanchton. Jellemrajz. Békéscsaba, 1898, Povázsay Testvérek, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval és lapszélekkel.
17441.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF