Books: Military

Number of items: 46

Tolnai: A világháború története 1914-1918 I. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerince hiányzik, viseltes állapotban.
16613.

2 000 HUF
Vörös Ákos: Becsülettel a hazáért. Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019. Szerzői. Kiadói papírkötésben
16614.

1 400 HUF
Franz Marc: Briefe aus dem Feld. Berlin, 1941,Rembrandt. Kiadói félvászon-kötés.
16615.

1 000 HUF
Luftfahrt. Eine Einführung in das Gesamtgebiet. Berlin, 1935, Datsch-Lehrmitteldienst. Német nyelven. Számos szövegközti fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16616.

1 400 HUF
Klabacsek Gyula: Fegyvermester. Zsaru Rendőrségi Füzetek 1. Bp.,1994, Zsaru. Kiadói papírkötés.
16617.

1 200 HUF
16618.

800 HUF
Az ardenneki offenzíva. Az ardenneki támadás a németek szemszögéből. Szerk.: Danny S: Parker. Ford.: Szilágyi Béla. Debrecen,1999,Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
16619.

1 000 HUF
16620.

8 000 HUF
16621.

3 000 HUF
Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, ceruzás jegyzettel.
16622.

1 000 HUF
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt..., A hadtest hű marad, Ne sárgulj, fűzfa!, Virágzik a mandula. Egészvászon és félvászon kötésben, kopottas állapotban.
16623.

1 400 HUF
Sven Hedin: Ein volk in Waffen. Leipzig, 1915, F. A. Brockhaus. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
16624.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF