Tétel

Catalogue number:

15719.
357. Closed Online auction
Books: History

Description:

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Törtténelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp.-Salzburg 1989. Széchenyi kiadó. 307p. Könyv és hozzá rengeteg korabeli dokumentum, részvény, plakát, okirat másolata, aranyozott tékában. Érdekes összeállítás. Kiadói címere, műbőr tékában.

10 000 HUF
30,30 EUR, 32,68 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : turóczi_márk

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.