Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 76

Tóth Pál: A baromfitenyésztés kézikönyve. A baromfibetegségek c. részt Dr. Hódossy József írta. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17144.

1 200 HUF
17145.

2 800 HUF
7,57
8,24
17146.

1 000 HUF
17147.

1 600 HUF
17148.

1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1999, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17149.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Vendéglátóipari Egységes Ételreceptkönyv. Bp.,1955, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 3600 példányban.   Lukács István-Novák Ferenc-Nagy László: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Hufnágel György-Pár Gyula-Surnovszky Leó: Üzemi szakácskönyv. Bp.,1984,Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17150.

2 000 HUF
Schandl József: Szarvasmarhatenyésztés. Függelék: A bivaly tenyésztése. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17151.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Fritz, Köhlein: Növények kiskerti szaporítása.;  Dr. Komiszár Lajos: Válaszok, szobanövény-kedvelők kérdéseire. KHO. Bp.,1980-1988, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.   Dr. Joel Fuhrmann: A diabétesz megelőzhető és gyógyható vége a cukorbetegségnek. Fordította: Béresi Csilla. Bp.,2017, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés.
17152.

1 000 HUF
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1983.,Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17153.

1 000 HUF
Tóth Erika Katalin: A halfőzés művészete. Bp.,2002, Vitalon Etalon. Kiadói kartonált papírkötés.
17154.

1 000 HUF
Gundel Imre - Harmath Imre: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17155.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF