https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 162
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1763399
17092
357
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1891736
17093
357
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Edward Alden Jewell: Cézanne. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés,
The item is not available
1891876
17094
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rabinovszky Máriusz: Két korszak határán. (Válogatott művészeti írások.) Válogatta és jegyzetekkel ellátta: Dávid Katalin. Bp., 1965, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1891740
17095
357
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet kiskönyvtára sorozat 5 kötete:
Leonardo da Vinci, Raffaello, Poussin, Modiglani, Chagall. Bp.,1967-1979, Corvina. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1890402
17097
357
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Werner Hofmann: A földi paradicsom. 19. századi motívumok. Fordította: Havas Lujza. Bp.,1987,Képzőművészeti. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1904165
17098
357
0
3400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Miklósvölgyi János: Ember és művészet keresztútjárása. Bp., 2011, Kariosz. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
1938921
17101
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, a papír védőborító gerincén kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1938790
17102
357
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1938908
17103
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 106 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1882443
17104
357
0
1400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar design 92. I-II. kötet. Szerk.: Kulinyi István-Gulyás Katalin-Györgyi János-Szegleth Károly-Dr. Szily Imre Balázs. Bp.,1992, Magyar Design. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1882354
17105
357
0
4200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Világhíres Festők sorozat 6 kötete.
2. Van Gogh
5. Renoir
7. Turner
9. El Greco
10. Cézanne
11. Picasso.
Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1882365
17106
357
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment