Printed Materials

Number of items: 256

1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó
13131.

1 000 HUF
1932 Szeged, polgármesteri meghívó főispáni beiktató közgyűlésre
13132.

800 HUF
13133.

4 000 HUF
1932 Los Angelesi Olimpiai Játékok 14 db gyűjtőkép 12x17 cm
13134.

3 000 HUF
13
1932 Magyar Lányok. Szerk. Tutsek Anna. Teljes XXXIX. évfolyam egybekötve, borító nélkül
13135.

3 000 HUF
1933-1937 A Színházi Élet 3 db száma, egyik hátlapja hiányzik
13136.

1 800 HUF
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 200 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitlers route to power. Complete with original paper cover
13137.

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 200 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Complete with original paper cover

40 000 HUF
108,11
117,65
1933 Diárium évfolyamának 1. száma.
13138.

800 HUF
1933 Bilder aus aller Welt. Altona-Bahrenfeld, 1933, Cigaretten-Bilderdienst GmbH. 200 darab beragasztott gyűjtőképpel mindenféle, de főleg történelmi-néprajzi tematikában. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13139.

4 800 HUF
12,97
14,12
1934 Postás Szaknaptár XXXVIII. évf. Szerk.: Dr. Kovács József. Bp., Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
13140.

1 000 HUF
1934-1943 Magyar Lélek folyóirat 4 száma (V. évf. 10. sz. 1943. okt., III. évf. 1.,3.,5. sz. 1941. január, március, május, közte egy sérült, foltos. + Koszorú. Petőfi Társaság Közlönye. VII. köt. 4. sz., 1941. június., foltos, kissé szakadozott gerinccel.+Erdélyi Iskola 5 száma (II. évf. 1-2.,3-4., 7-8.,VI. évf. 1-2.,3-4. sz.), az egyik példány sarka sérült, hiányos, közte foltosak. Összesen 10 db. folyóirat, változó, többnyire kissé viseltes állapotban, közte foltos, sérült is.
13141.

1 400 HUF
cca 1935-1941 A Délibáb című színházi hetilap 8 db száma
13142.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF