Tétel

Description:

1934-1943 Magyar Lélek folyóirat 4 száma (V. évf. 10. sz. 1943. okt., III. évf. 1.,3.,5. sz. 1941. január, március, május, közte egy sérült, foltos. + Koszorú. Petőfi Társaság Közlönye. VII. köt. 4. sz., 1941. június., foltos, kissé szakadozott gerinccel.+Erdélyi Iskola 5 száma (II. évf. 1-2.,3-4., 7-8.,VI. évf. 1-2.,3-4. sz.), az egyik példány sarka sérült, hiányos, közte foltosak. Összesen 10 db. folyóirat, változó, többnyire kissé viseltes állapotban, közte foltos, sérült is.

1 400 HUF
4,36 EUR, 4,79 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.