Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 177
2033312
30638
356
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,42g/0.800/42,5mm) T:1-
3 000 HUF
1977884
30639
356
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,3g/0.800/42,5mm) T:1
Adamo BP5
3 000 HUF
1990878
30640
356
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Br emlékérem (32mm) + 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete / Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem (42,5mm) ÁPV sérült plombált tokban + 1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem (42,5mm) sérült, ÁPV plombált tokban T:BU,1
1 000 HUF
2041657
30641
356
Numismatics
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag érem, hátlapon gravírozva (43,71g/0.800/45mm) T:1-,2
12 000 HUF
1953602
30642
356
Numismatics
Exner Károly (1850-1919) 1922."MLTC - Az érdem jeléül" jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15." (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina
6 000 HUF
2033329
30643
356
4800
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1985. "MÉE Csongrád Megyei Szervezete - Makó Városi Tanács / 75 éve született Erdei Ferenc" Ag emlékérem (36,11g/0.835/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)
4 800 HUF
2014003
30644
356
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "Wesselényi Miklós - A nagy árvíz emlékére - Magyar Éremgyűjtők Eyesülete - Pesti árvíz 1838" Br emlékérem (43mm) + 1987. "Elisabetha Regina Hungariae - Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" Br emlékérem (43mm) Szign:Kekri T:1,2
1 200 HUF
2040061
30645
356
Numismatics
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,71g/0.835/43mm) T:PP ujjlenyomat
4 000 HUF
2033200
30646
356
4400
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag emlékérem (35,44g/0.835/42,5mm) T:1
Adamo SF10
4 400 HUF
2007155
30647
356
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1 000 HUF
2033346
30648
356
4800
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,59g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Adamo SG24
4 800 HUF
2016612
30649
356
Numismatics
Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (43mm) + DN "Beatrix" Br emlékérem kópia (38,5mm) T:1,2-
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035