https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 65
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2022450
17389
356
0
1800
Books: Tales
Other collectibles
Pompei utolsó napjai. Romantikus képregény. L. Bulwer regénye nyomán írta és rajzolta Zórád Ernő. Bp., Révai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2019036
17390
356
0
2800
Books: Tales
Other collectibles
Zelk Zoltán: Tilinkó. Reich Károly rajzaival. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón és kis sérüléssel a gerincen.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1912702
17391
356
0
3600
Books: Tales
Other collectibles
Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, az elülső előzéklap hiányzik, tulajdonosi névbejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1931135
17392
356
0
4000
Books: Tales
Other collectibles
A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó kuckója. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,é.n.,Kossuth,(Athenaeum-ny.), 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, szakadt elülső szennylappal.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1962471
17393
356
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. Reprint kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1932166
17394
356
0
3800
Books: Tales
Other collectibles
Kis gyermekek nagy mesekönyve. Vál. T. Aszódi Éva. Róna Emy. Bp.,1955,Ifjúsági Könyvkiadó, 378 p.+16 t. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány illusztrációba bele rajzoltak.
Starting price:
3 800 HUF
1962865
17395
356
0
1600
Books: Tales
Other collectibles
Roskó Gábor: 9x9 Zoo. Bp.,2001, K. Bazovsky Ház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1993661
17396
356
0
2800
Books: Tales
Other collectibles
Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések.
Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2001986
17397
356
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
3 példányban: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
2004987
17398
356
0
1200
Books: Tales
Other collectibles
Hans Dominik: A rikkancskirály. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum Kiadó. színes, illusztrált félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1884904
17399
356
0
1800
Books: Tales
Other collectibles
Balogh Béni: Magyar regék és mondák. Győrfi András illusztrációival. Bp., 2006, Ciceró. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1966187
17400
356
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
Gelencsérné Lazarovits Klára:Hol terem a ház? Bp., 1977. Móra. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment