Books: Religion

Number of items: 51

17312.

800 HUF
17313.

3 000 HUF
17314.

800 HUF
17315.

1 000 HUF
Dr. Boissarie: Lourdes története orvosi szempontból. Ford.: Dr. Haiczl Kálmán. [Esztergom, 1896, Buzárovits,]XIV+376 p. Átkötött egészvászon-kötés, címlaphiánnyal, aláhúzásokkal.
17316.

3 000 HUF
17317.

2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar Lant (második) Zsoltárok, és másfélék. Budán, 1825. Landerer Anna betűivel. 48p. Erősen sérült, szétesett papírkötésben
17318.

3 000 HUF
17319.

1 200 HUF
17320.

100 HUF
0,27
0,29
17321.

1 000 HUF
17322.

1 800 HUF
17323.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF