Number of items: 369

17442.

14 000 HUF
37,84
41,18
Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derű emlékek egy változatos életből. Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor,(Athenaeum-ny.), 359+1 p+ 15 t. (8 levélen.) Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17443.

4 600 HUF
12,43
13,53
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Harmadik és Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Erősen sérült papírkötésben.
17444.

5 000 HUF
Rudnyánszky Ferenc: Magyar gazdák és leventék lovaskönyve. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp.,1928,Stádium, 143 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, megviselt állapotban.  A szerző, Rudnyánszky Ferenc (1891-?) dedikációjával Masovszky Endre a Stádium Rt. cégvezetője részére.
17445.

5 000 HUF
17446.

4 000 HUF
17447.

1 600 HUF
Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp.,[1934], Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott aranyooztt egészvászon-kötés.
17448.

4 000 HUF
Hetey Zoltán: Ady Bandi - Ady Endre. Bp., (1942). Stádium. 184 p.+2 t. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, címlaphiánnyal.  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
17449.

3 000 HUF
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty Mihály, Komjáthy Jenő, Ady Endre, Harsányi Kálmán. Bp.,1921, Pallas. Kiadói papírkötés.
17450.

2 400 HUF
17451.

4 600 HUF
12,43
13,53
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval.
17452.

2 400 HUF
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 194+612(háromhasábos számozás)+613-614+47 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17453.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF