Photo

Number of items: 340

1934 Vasutasok Jótékonysági Egylete székházának vételének emlékékre. Az állomány és a székház képe üvegezett keretben. 30x24 cm
12795.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1930 Ismeretlen városban lévő Olcsó Élelmiszeráruház nevű vegyesboltról készített 13 db sztereó üvegnegatív és azokról előhívott 5 db sztereókép. Az üzlet kínálata a tulajdonosokkal, nagyon érdekes képek.
12796.

6 000 HUF
Filmfotók: Hupikék törpikék 4 db + 2 db Die das Glück suchen
12797.

1 200 HUF
cca 1980 5 db színházi és balett előadásokat bemutató MTI fotó 25x21 cm
12798.

1 000 HUF
Zenekar stúdióban, Magyar Központi Híradó Rt. pecséttel jelzett fotó, 16×23 cm
12799.

1 200 HUF
Hölgyportré, kromotípia, díszes, üvegezett keretben, a keret szétjár, 18x14 cm, keret:24x20 cm
12800.

5 000 HUF
1899 Marorsvásárhely Állami Ipari Szakiskola végzettjei és az iskola képe nagyméretű tablón, paaszpartuban. Képméret 24x21 cm Csonka Géza pecséttel jelzett fotója
12801.

3 000 HUF
1943 Szegedi cukrászdában készített üvegezett fotó 26x43 cm
12802.

3 000 HUF
cca 1890-1900 Eine goldene Hochzeit, Martin és Anna Gillming aranylakodalmára készült családfát formázó nagyméretű fotó kartonon, német nyelven, körbevágott, sérült, 53x39 cm.
12803.

2 000 HUF
14
1942 Debrecen Református Gimnázium növendékei. 1941-1942, tablófotó, Debrecen, Hapák Fotó, üvegezett fa keretben, 23x29 cm
12804.

4 000 HUF
1903 Aradi Polgári Önsegélyező Egylet tisztikara. Tablókép 18x24 cm Kartonon
12805.

2 000 HUF
cca 1900 Hódmezővásárhely. gazdatiszti tanfolyam hallgatói mezőgazdasági szerszámokkal. Nagyméretű fénykép kartonon. 44x38 cm
12806.

2 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF