Antique
Number of items: 53
2034194
11081
356
Antique
Other collectibles
Barokk stílusú blondel tükör, kisebb repedésekkel, 60×70 cm
20 000 HUF
1795749
11082
356
24000
Antique
Other collectibles
Japán pudrié, pudertartó, többszínű, hibátlan zománc berakással. Jelzett. / Japanese pudrie with enamel ilnay 8x5 cm
24 000 HUF
1795756
11083
356
Antique
Other collectibles
Áttört fém szelence, gazdagon díszített.8x6,5 cm
12 000 HUF
1920966
11084
356
Antique
Other collectibles
Ezüstözött végű szipka, csont résszel, h: 7,5 cm
3 000 HUF
1970817
11085
356
Antique
Other collectibles
Szaru fésű, ezüst(Ag) rátéttel, jelzett, gyöngyház tokkal, 3,5×11 cm
10 000 HUF
1989694
11086
356
Antique
Other collectibles
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
8 000 HUF
1989692
11087
356
28000
Antique
Other collectibles
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3,5 cm
28 000 HUF
2005980
11088
356
11000
Antique
Other collectibles
cca 1900 elefántcsont levélbontó, ezüst és zománc rátéttel, jelzés nélkül, h:8 cm
11 000 HUF
1939355
11089
356
17000
Antique
Other collectibles
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
17 000 HUF
1989693
11090
356
28000
Antique
Other collectibles
28 000 HUF
1948298
11091
356
30000
Antique
Other collectibles
Kínai, faragott csont figura. Rozmáragyar? 11 cm / Chinese ebony figure. 11 cm
30 000 HUF
1948325
11092
356
70000
Antique
Other collectibles
XIX. sz.: Vadász lőportartó. Réz, fém, szaru. 17 cm / Gunpowder holder. Copper, metal, tusk. 17 cm
70 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m