Number of items: 90
2028343
11137
355
Other collectibles
Herendi Eton mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:10 cm
5 000 HUF
2029082
11138
355
Other collectibles
Herendi Oriental Garden mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm
7 000 HUF
2029081
11139
355
Other collectibles
7 000 HUF
2029091
11140
355
Other collectibles
Herendi Oriental Garden mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, d: 26 cm
7 000 HUF
2029090
11141
355
Other collectibles
7 000 HUF
2011696
11142
355
Other collectibles
5 000 HUF
1969209
11143
355
Other collectibles
2 400 HUF
1969208
11144
355
Other collectibles
2 400 HUF
2024711
11145
355
Other collectibles
Zsolnay virágos gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
2 400 HUF
2024887
11146
355
Other collectibles
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm
3 000 HUF
2024894
11147
355
3800
Other collectibles
Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
3 800 HUF
2024922
11148
355
3200
Other collectibles
Zsolnay pillangós doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10×10×6,5 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m