A Százszorszép Könyvek 2 kötete: Benedek Rózsi: Zsuzsa megtanul táncolni; Bónyi Adorján: A rózsadombi lány. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Vegyes könyvtétel, 10 db:
Zengő ABC. Móra Ferenc verses Ábécéje. Játékos olvasási gyakorlatokkal kiegészítette: Justné Kéry Hedvig. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1974, Móra.;
Megay László-Gaal Domokos: Varázsfüvek. Bp., 1976, Móra.
Vidor Miklós: Kék korlát. Bp., 1955, Ifjúsági.
Karin Michaelis: A nagy vendégség. Bp.,1957, Kossuth.
Czeslaw Janczarski: Fülesmackó kalandjai és vándorlásai. Zbigniew Rychlicki rajzaival. Varsó, 1973, Nasza Ksiegarnia.
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve. Haranghy Jenő rajzaival. Újvidék, 1963, Forum.
Lev Tolsztoj meséi. Bp.,1954,Ifjúsági.
Az ezeregyéjszaka legszebb meséi. Rónay Emmy. Bp.,1956,Ifjúsági.
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Reich Károly rajzaival. Bp.,1964, Móra.
Török Sándor: Csilicsala csodái, a címlap és az első két lap hiányzik.
Különféle kötésekben, változó állapotba, kopott borítóval.
Tutsek Anna: Cilike megyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban.
V. Oszejeva: A varázsige. A Davidova rajzaival. Fordította Bene Sándor. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon és az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, laza, részben kissé kijáró lapokkal.
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék. I. kötet. Fábián Ágostonné meséi. Rónai Béla: A bukovinai székelyek nyelvéről. c. tanulmányával és szójegyzékkel. A jegyzeteket Dr. Kovács Ágnes írta. Szekszárd, 1979, Tolna Megyei Könyvtára, 392 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.