Books: Religion

Number of items: 62

Jézus Krisztus a történelemben. Korkérdések. III. 1868. Lacordaire nyomán Zádori. Kiadja: Esztergomi Irodalmi-Egylet. Esztrergom, 1868, Horák Egyed, 44 p.
17457.

1 000 HUF
17458.

1 600 HUF
17459.

800 HUF
Jakubinyi György: Romániai katolikus, erdélyi protestáns és izraelita vallási archontológia. Kolozsvár, 2010, Verbum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17460.

1 200 HUF
17461.

10 000 HUF
27,03
29,41
17462.

5 000 HUF
A Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Szegény Iskolanővérek szerzetes társulatának szabályai. Kalocsa, é.n. Árpád ny. + Szokások kézikönyve a Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Szegény Iskolanővérek szerzetes társulatában. Bp., é-n. Korda Rt. Vaknyomott, címeres egészvászon kötésben
17463.

1 000 HUF
17464.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szabó Attila: Jézus Krisztus élete és tanításai. Szombathely, 1989, Esztergályos Jenő. Kiadói papírkötés.+ Isten előtt állsz... Versek a magyar irodalomból. Bp.,2004, Auktor. Kiadói aranyozott bársonykötés. + Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, foltos.
17465.

1 000 HUF
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz.  Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták.  Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. Imrés Szövetség, Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!
17466.

1 000 HUF
17467.

1 000 HUF
A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás, kísérőtanulmánnyal. Velúrkötésben, papír védőborítóval,
17468.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF