Books: Other rarities Number of items: 338
1220119
17662
355
Other collectibles
1 600 HUF
1702851
17663
355
Other collectibles
1 600 HUF
2007221
17664
355
Other collectibles
3 db Mécs László könyv:
Élőket nézek. Versek. Bp.,(1938),Révai. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex libris-szével, Mécs László (1895-1978) aláírásával. 1048. számú kézzel számozott példány.
Hajnali harangszó. Versek. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Fehéren és kéken. Versek. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
2 000 HUF
1947189
17665
355
11000
Other collectibles
Badics Ferenc: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1906-1907, Athenaeum. Félbőr kötésben, jó állapotban.
11 000 HUF
2032095
17666
355
Other collectibles
2025924
17667
355
Other collectibles
Dr. Czeizel Endre: A magyar költőgéniuszok sorsa. Bp., 2012, Galenus Kiadói. Kiadó kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3 600 HUF
2025620
17668
355
Other collectibles
2025870
17669
355
Other collectibles
Rónai Ernő: Szégyen. Dedikált. Bp., 1947. ny.n. Kiadói félvászon kötés.
1 600 HUF
2028768
17670
355
Other collectibles
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1 600 HUF
2029495
17671
355
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor összevonja a szemöldökét. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben.
1 000 HUF
2029578
17672
355
Other collectibles
Bárczi Géza: Magyar szófejtő szótár. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 348 p. +1 t. Kiadói félvászon kötés.+Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,1886, Franklin, 344 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
2 400 HUF
2029940
17673
355
Other collectibles
Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. köt. Fordította Huszár Imre. Verne Gyula összes munkái. Bp.,é.n., Franklin. Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035