Books: History

Number of items: 175

15758.

1 200 HUF
Hajnal István: Technika, művelődés. Tanulmányok. Vál., sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt, a jegyzeteket és az összekötő szöveget írta: Glatz Ferenc. História Könyvtár Monográfiák. 2. Bp., 1993, História-MTA Történettudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15759.

1 800 HUF
15760.

800 HUF
15761.

1 800 HUF
Prähistorische Goldschätze aus dem Ungarischen Nationalmuseum. Bp.,1999, Magyar Nemzeti Múzeum-ELTE Régészettudományi Intézet. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15762.

1 000 HUF
15763.

2 000 HUF
15764.

1 400 HUF
15765.

1 200 HUF
Tolnai Világtörténelme 6 kötete. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15766.

6 000 HUF
Báró Dolbhoff Lily: Horthy Miklós. Bp, é.n., Athenaeum. iadói egészvászon kötésben, néhány lap széle szúrágott
15767.

1 600 HUF
15768.

4 000 HUF
Kossuth emlékalbum. Szerk.: Kovács Dénes. Bp., 1910, Budapest folyóirat. Kicsir kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15769.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: