Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott gerinccel, sérült, hiányos papírborítóval.
17132.

1 600 HUF
Köves Gábor Zoltán: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása. Angóragyapjú feldolgozása. Bp., é.n.,Szepes és Társa. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
17133.

1 400 HUF
Varró Aladár Béla: Magyar fűszeres növények termelése, gyűjtése, alkalmazása. Bp.,1999,Black & White. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17134.

1 000 HUF
Osztrovszkyné Dr. Németh Ágnes: Gyümölcs, zöldség a konyhában. Növényvédelem és kertészet. 1939.
17135.

900 HUF
2,43
2,65
De Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és váltók részére. Bp.,1941, Urányi István, 224 p. + 16 t. (Színes képek.) Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17136.

1 400 HUF
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva.Modern műbőr kötésben,
17137.

1 000 HUF
Ich kann kochen. Das Kochbuch für Alle. Hrsg. von Erich Urban. Berlin,(1920), Verlag Ullstein. Szöveg közti fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17138.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, nyomdászat és írás témában, 5 db:   Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, 167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés.  Linotype. Technikai szakkönyv gépszedők számára. Užhorod, 1922, Szlovenszkói és Kárpátaljai Grafikai Munkások Egyesület - Typographia Szakkör Užhorodi Fiókja, 218+6 p. Kiadói egészvászon-kötés.   Sipos András: A budavári nyomdász. A borítólapot Imre Gábor (1890-1976) iparművész tervezte. Kecskemét, 1942, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.   Kováts Alajos: A magyar szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Függelékül a német, rond és gótírás abc-éi. Bp.,1930, Merkur-ny., 32 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
17139.

2 000 HUF
Koche auf Vorrat! 1. Bändchen: Obst, Gemuse, Pilze, Obst- und Beeren-Säfte, Mus, Marmelade, Kraut, Gelee und Latwerge. Öflingen,(1911), J. Weck. Német nyelven. 9. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17140.

1 200 HUF
Húsételek. Szerk.: Dibás Gabriella, Takácsi-Nagy Klára. Ford.: Sárközy Judit. Bp., 2007, Readers Digest Kft. Kiadói kartonált papírkötés+Teljes tápértékű reformkonyha. Receptek és vál.: Veronika Müller. Bp.,1991, Burda. Kiadói kartonált papírkötés.
17141.

1 000 HUF
Zöldfűszerek a konyhaművészetben. Szerk.: Joanna Farrow. Ford.: Bódis Barbara, Prajda Noémi. Bp., 2005, Jószüveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17142.

2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Häckl J. Vilmos: Arab konyha. Bp., 1985, Minerva. Kiadói papírkötés.;  Bokor Judit: Finn konyha. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés.; Juhász Gábor: Olasz konyha magyar módra. Bp.,1989, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.; Marosi Lászlóné: A kínai konyha. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kartonált papírkötés.; Nemzetközi Konyha. Kínai ételek. Szerk.: Verhóczki István. Bp., 2002, Pallas Antikvárium. Kiadói papírkötés.; Főzőkanállal hazán kívül. Összeáll.: Lénárt Vera, Pákozdi Judit. Bp.,1985, IPV. Kiadói papírkötés.
17143.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF