https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 173
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1821854
17096
355
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1941, Officina, 30+2 p.+32 t.+2 p. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
Starting price:
1 000 HUF
1890402
17097
355
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Werner Hofmann: A földi paradicsom. 19. századi motívumok. Fordította: Havas Lujza. Bp.,1987,Képzőművészeti. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1904165
17098
355
0
3400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Miklósvölgyi János: Ember és művészet keresztútjárása. Bp., 2011, Kariosz. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
1959603
17099
355
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jovián LX. Jovián György hatvanadik születésnapjára. h.n., 2011,Antal Mária-Noran Libro. Kiadói papírkötés.
Számozott (150/111.) példány.
Starting price:
1 200 HUF
1938921
17101
355
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, a papír védőborító gerincén kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1938790
17102
355
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1938908
17103
355
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 106 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1882443
17104
355
0
1400
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar design 92. I-II. kötet. Szerk.: Kulinyi István-Gulyás Katalin-Györgyi János-Szegleth Károly-Dr. Szily Imre Balázs. Bp.,1992, Magyar Design. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1882354
17105
355
0
4200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Világhíres Festők sorozat 6 kötete.
2. Van Gogh
5. Renoir
7. Turner
9. El Greco
10. Cézanne
11. Picasso.
Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1882365
17106
355
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1882361
17107
355
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval. 1882352
17108
355
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment