Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek. 1846-2009. Budapest, 2009. Első kiadás, Új állapotban
Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, 2016. Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, 2016. Hungarian and German language. Mint condition.
Gosztonyi József - dr. Mészáros István: Magyar és magyar vonatkozású érmek mesterjegyei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest 1990. Alig használt állapotban.
Györik Márton: Dr. Schimko Dániel-féle Érem- és Régiség-gyűjteménynek katalógusa II. kötet. Pozsony, 1895. Néhány lap kijár, korához képest jó állapotban. / Hungary 1895. Márton Györik: Dr. Dániel Schimko's Coin and Antiquity Catalog Vol. 2. Bratislava, 1895. Some loose pages, in good condition considering it's age
Hóman Bálint: Magyar pénztörténet 1000-1325. Budapest, 1916. MTA [Hornyánszky Viktor]. 710 p. + 1 kihajtható térkép és 4 kihajtható táblázat. Fűzve, kiadói félvászon kötésben (gerinc és egy-két lap széle hibás)
Huszár Lajos: Habsburg-házi királyok pénzei 1526-1657. Budapest, Akadémiai Kiadó, 1975. Használt, jó állapotban, de külső védőborítón szakadások és anyaghiány
Id.Dr.Kupa Mihály: Corpus Notarum Pecuniariarum Hungariae (Magyar Egyetemes Pénzjegytár) I. kötet. Budapest 1993. használt, megkímélt állapotban, sérült műanyag borítóval
Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fém- és Papírpénzei 1892-1925. MÉE Csongrád Megyei Szervezete, 1983. + Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei. A pengő pénzrendszer 1926-1946. Kecskemét, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bács-Kiskun Megyei Szervezete, 1986.
Luczenbacher János: A' szerb zsupánok, királyok , és czárok pénzei. Budán, a' Magy. Kir. Egyetem' betüivel. Hasonmás kiadvány, 1985. Számozott, újszerű állapotban