Az antik világ. A művészet története. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941. nov. 9-30. Kolozsvár, 1941, Kolozsvár Thj. Szab. Kir. Város,(Nagy Jenő és Fia-ny.), 47 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, bejelelölésekkel.
3 db színészekről szóló könyv: Vajda Miklós: Mert szeretet nélkül meghalok, Bajor Gizi és Vajda Ödön szerelme és házassága levelekben, Gál Róbert: Latyi. Legenda és valóság, Jordán Tamás: Hátrametszés.
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. V. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat.
Budapest, 1906, Singer és Wolfner, 432 p.+VIII (műmellékletek) t. Kiadói egészvászon kötés, a gerincen sérülés, javítás nyomaival.
Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával.
Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.