Photo

Number of items: 293

Virághalmi Árpád, Virághalmi Ferenc (1826-1875) író, műfordító, honvédszázados fiának fényképe 7x9 cm
12624.

2 000 HUF
Virághalmi Árpád, Virághalmi Ferenc (1826-1875) író, műfordító, honvédszázados fiának katona fényképe 7x9 cm
12625.

2 000 HUF
Virághalmi Árpád, Virághalmi Ferenc (1826-1875) író, műfordító, honvédszázados fiának és feleségének fényképe 7x9 cm
12626.

2 000 HUF
1943 Alszeghy Zsolt irodalomtörténész Káptalanfüreden, fotó, feliratozva, 13×9 cm
12627.

3 000 HUF
1947 Dinnyés Lajos miniszterelnök katonai kísérettel, Úrnapi körmenetben a Szabadság téren Alberty Antal fotója 13x8 cm
12628.

3 000 HUF
Agnes Bonkovska török énekesnő keményhátú fotója 10x14 cm kartonon / Turkish singer and showwoman
12629.

2 000 HUF
Djemil Martin a Martinophon feltalálója szerkezetével. 24x18 cm 3 db
12630.

1 000 HUF
Weöres Sándor (1913-1989), Károlyi Amy (1909-2003), más írók társaságában. Wonke Rezső pecséttel jelzett fotója 18x13 cm
12631.

4 000 HUF
cca 1990-2000 Farkas Tamás (1925-2014): 5 db színészfotó, közte Kern András, Eszenyi Enikő és mások, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x13 cm
12632.

1 000 HUF
cca 1990-2000 Farkas Tamás (1925-2014): Sztankay István 3 db fotója, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x13 cm
12633.

1 000 HUF
cca 1980-1990 Farkas Tamás (1925-2014): 6 db színészfotó, közte Lukács Sándor, Kálid Artúr, Hegedűs D. Géza, a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x13 cm
12634.

1 000 HUF
cca 1980-1990 Farkas Tamás (1925-2014): 10 db színészfotó, közte Lux Ádám, Szombathy Gyula, Szabó Gyula, és mások, a hátoldalán részben pecséttel jelzett, 18x13 cm és 15x13 cm közötti méretben
12635.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF