Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 32

Németország DN 1969-es német világbajnok labdarúgó csapat tagjai 17db sárgaréz emlékérem gyűjtőlapra ragasztva, gyűjtő hátulján leírással T:1-,2 Germany ND Traum Elf 69 17pcs of brass tokens glued to collector card, with information on the back C:AU,XF
31146.

Németország DN "1969-es német világbajnok labdarúgó csapat tagjai" 17db sárgaréz emlékérem gyűjtőlapra ragasztva, gyűjtő hátulján leírással T:1-,2 Germany ND "Traum Elf 69" 17pcs of brass tokens glued to collector card, with information on the back C:AU,XF

2 000 HUF
31147.

1 400 HUF
NSZK 1970. Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó 18db-os fém emlékérem szett (30mm) T:1,1- FRG 1970. Shell - IX. FIFA World Cup Mexico 18pcs of metal coin set (30mm) T:UNC,AU
31148.

NSZK 1970. "Shell - IX. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" 18db-os fém emlékérem szett (30mm) T:1,1- FRG 1970. "Shell - IX. FIFA World Cup Mexico" 18pcs of metal coin set (30mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
NSZK DN Shell - világhírű sportautók 15db-os fém emlékérem szett (29mm) T:1,1- FRG ND Shell - world famous sportcars 15 pcs of metal coin set (29mm) T:UNC,AU
31149.

NSZK DN "Shell - világhírű sportautók" 15db-os fém emlékérem szett (29mm) T:1,1- FRG ND "Shell - world famous sportcars" 15 pcs of metal coin set (29mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
22
Románia ~1920-1940. Agrárkamara / Kiállítás aranyozott Br emlékérem (59mm) T:2,2- ph. Romania ~1920-1940. Camera de Agricultura / Expositia gilt Br commemorative medallion (59mm) C:XF,VF edge error
31150.

Románia ~1920-1940. "Agrárkamara / Kiállítás" aranyozott Br emlékérem (59mm) T:2,2- ph. Romania ~1920-1940. "Camera de Agricultura / Expositia" gilt Br commemorative medallion (59mm) C:XF,VF edge error

2 000 HUF
Svájc DN Bietschhorn - Die Schweizer Berge jelzett Ag emlékérem (20,32g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND Bietschhorn - Die Schweizer Berge hallmarked Ag commemorative medallion (20,32g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
31151.

Svájc DN "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,32g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,32g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)

3 200 HUF
8,65
9,41
1933. W.A.T.V. MAI 1933 M.E. III. egyoldalas ezüstözött Br tenisz díjplakett, hátoldalon gravírozva. Szign.: Zura (48x32mm) T:2 kopott ezüstözés
31152.

1933. "W.A.T.V. MAI 1933 M.E. III." egyoldalas ezüstözött Br tenisz díjplakett, hátoldalon gravírozva. Szign.: Zura (48x32mm) T:2 kopott ezüstözés

2 000 HUF
31153.

1 800 HUF
1981. PAX OPTIMA RERVM A DNT MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)
31154.

1981. "PAX OPTIMA RERVM A DNT MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS" fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)

1 600 HUF
1987. CAESAR APUISGRANI IOSEPHUS PUANDO SAGRATUS 1706 / SENATUS ISTA IUVENTUTIMERITAE DAT DONA fémjel nélküli Ag utánveret (11,19g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
31155.

1987. "CAESAR APUISGRANI IOSEPHUS PUANDO SAGRATUS 1706 / SENATUS ISTA IUVENTUTIMERITAE DAT DONA" fémjel nélküli Ag utánveret (11,19g/30mm) T:1 (eredetileg PP)

1 600 HUF
1988. CAR PHIL DGCPR SRT ARCHIT ET EL / MDCCXIX fémjel nélküli Ag utánveret (11,33g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
31156.

1988. "CAR PHIL DGCPR SRT ARCHIT ET EL / MDCCXIX" fémjel nélküli Ag utánveret (11,33g/30mm) T:1 (eredetileg PP)

1 600 HUF
~2004. Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija jelzett Ag emlékérem (31,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija hallmarked Ag commemorative medallion (31,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)
31157.

~2004. "Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija" jelzett Ag emlékérem (31,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. "Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija" hallmarked Ag commemorative medallion (31,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF