Baráthosi Balogh Benedek: Három székely diák kalandos utazása a föld körül. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy lap kijár.
Petőfi Sándor: A magyar nemes. Pató Pál úr. Itt a nyilam! Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n.(1948?), Révai,(Piatnik-ny.), 5 sztl. lev. Kiadói kartonált spirálkötésben, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 10 db:
Zengő ABC. Móra Ferenc verses Ábécéje. Játékos olvasási gyakorlatokkal kiegészítette: Justné Kéry Hedvig. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1974, Móra.;
Megay László-Gaal Domokos: Varázsfüvek. Bp., 1976, Móra.
Vidor Miklós: Kék korlát. Bp., 1955, Ifjúsági.
Karin Michaelis: A nagy vendégség. Bp.,1957, Kossuth.
Czeslaw Janczarski: Fülesmackó kalandjai és vándorlásai. Zbigniew Rychlicki rajzaival. Varsó, 1973, Nasza Ksiegarnia.
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve. Haranghy Jenő rajzaival. Újvidék, 1963, Forum.
Lev Tolsztoj meséi. Bp.,1954,Ifjúsági.
Az ezeregyéjszaka legszebb meséi. Rónay Emmy. Bp.,1956,Ifjúsági.
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Reich Károly rajzaival. Bp.,1964, Móra.
Török Sándor: Csilicsala csodái, a címlap és az első két lap hiányzik.
Különféle kötésekben, változó állapotba, kopott borítóval.
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.