2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Báróczynak minden munkái. Szerk.: Kazinczy Ferenc. 8. köt. Pest, 1814, Trattner. Rövid Vozáry Gyula gimnáziumi tanár névbélyegzőjével, Alszeghy Zsolt irodalomtörténész névbejegyzésével, ex libris-ével. Kopott félvászon kötésben, kijáró előzék- és címlappal.