Number of items: 398

Fehér Klára: Hívek leszünk a béke szent ügyéhez. Bp., 1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17567.

1 000 HUF
Vergilius összes művei. Fordította: Lakatos István. Helikon Klasszikusok. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17568.

1 000 HUF
Ascher Oszkár: A versmondás művészete és a színpadi beszéd. Bp.,1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17569.

1 000 HUF
Roland Barthes: Világoskamra. Jegyzetek a fotográfiáról. Fordította: Ferch Magda. Mérleg. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés.
17570.

2 400 HUF
Deák Tamás: Antal a nagyvilágban. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17571.

1 200 HUF
C(harles) W(ebster) Leadbeater: Az álmokról. Mi az álom? Hol és hogy álmodtunk? Az álmodó érzékfölötti időmértéke és dramatizáló szokása. A látomás, a jós-, szimbolikus és eleven álom. Álomkísérletek. Fordította: Fekete Pál. Bp.,[1930], Hauptmann Béla, 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen szakadásokkal, kissé foltos borítóval, címlapon hiánnyal, kivágásokkal. A címlapon Lőrincz Ernő bizományos és könyvkiadó bélyegzőjével.
17572.

3 600 HUF
9,73
10,59
Rendi kódex. H. n., é. n., Vitézi Rend. Papírkötésben, jó állapotban.
17573.

1 400 HUF
17574.

2 000 HUF
Arany János kisebb költeményei. 1. köt. Pest, 1867, Ráth Mór. Sérült félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
17575.

1 400 HUF
Játsszál velem. Szerk.: Pünkösti Andor. Bp., 1934, Az Újság Rt. Számos fényképpel, érdekes írásokkal. Papírkötésben, jó állapotban,
17576.

1 400 HUF
Finnek, észtek: A magyarok északi testvérnépei. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17577.

1 000 HUF
Mulk Raj Anand: Rádhá és Krisna szerelme. Bp., 1964, Európa. Félvászon kötés, jó állapotban.
17578.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF