Printed Materials

Number of items: 340

1915 A Stockpflug-Blätter német repülős és motoros újság Magyarországgal foglalkozó különszámai. 5 db
13269.

4 000 HUF
13270.

2 000 HUF
1916, 1919, 1920 A Vadászlap évfolyamainak számai könyvbe kötve
13271.

8 000 HUF
11
1916 Kis újság tétel: Érdekes Újság (1915), Képes Újság (1916), benne érdekes írásokkal
13272.

1 400 HUF
1916 Velhagen & Klafings Monatshefte 1916. május, XXX. évf. 9. sz. Német nyelven. Papírkötésben, szakadt gerinccel.
13273.

1 000 HUF
13274.

1 000 HUF
13275.

1 000 HUF
1917 a Magyar iparművészet 20. évf. 1-3. lapszáma, koronázási lapszám számos fotóval, mellékletek nélkül
13276.

2 000 HUF
1918 A Vasárnapi Újság 31. és 51. száma
13277.

900 HUF
2,43
2,65
1918 SKF (Svéd Gyolyóscsapágy Rt.) katalógusa. Papírkötésben, sérült borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
13278.

1 200 HUF
cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal
13279.

800 HUF
1919 Tanácsköztársaság, hivatalos lap 81. szám (júl. 2.), kis sérülésekkel, 2 p.
13280.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF