Art-ceramics
Number of items: 47
1942955
11100
352
4800
Art-ceramics
Other collectibles
H. Bequet Quaregnon belga falitál, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott aranyozás, 36×32 cm, m:10 cm
4 800 HUF
1964956
11101
352
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Karlsruhe vitorlás mázas kerámia falikép, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, 32×30 cm
4 800 HUF
828392
11102
352
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri kislány a játékbabával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, 11×13 cm
2 000 HUF
1955523
11103
352
Art-ceramics
Other collectibles
Japán "Satsuma" váza párban, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:31 cm (2×)
16 000 HUF
1998402
11104
352
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállaltos tálka, repesztett mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m:13 cm
1 200 HUF
2006515
11105
352
Art-ceramics
Other collectibles
Paulanerbräu München díszes mázas kerámia söröskorsó, fém fedővel, m: 13 cm, d: 9 cm.
8 000 HUF
1963855
11106
352
Art-ceramics
Other collectibles
Monogramos ón fedeles söröskorsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:14 cm
1 400 HUF
1963847
11107
352
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett art deco falikép, kézzel festett, részben mázas kerámia, kopásnyomokkal, 33×13 cm
4 800 HUF
1962171
11108
352
Art-ceramics
Other collectibles
Antik mázas köcsög, lepattanással, máz hibákkal, m: 21,5 cm
1962488
11109
352
Art-ceramics
Other collectibles
Egan hold/nap motívumos talpas kínáló és szalvétatartó, olasz mázas festett kerámia, kopás nyomokkal, d:14,5 cm, 11×7 cm
1 800 HUF
1962403
11110
352
Art-ceramics
Other collectibles
Antik köcsög, mázas kerámia, jelzés nélkül, máz hibákkal, m: 13 cm
1 200 HUF
1961687
11111
352
3800
Art-ceramics
Other collectibles
Retró kínáló, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 8 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m