https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: History Number of items: 141
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1949144
15801
352
0
1000
Books: History
Other collectibles
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1966205
15802
352
0
2800
Books: History
Other collectibles
48-as Erdély. Zsebkönyv. Spectator [Krenner Miklós] előszavával. Kolozsvár, 1943. Id. Jordáky L. 116+(2)p.+1t. Kiadói papírborítóban
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1950503
15803
352
0
2600
Books: History
Other collectibles
Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1974, Műszaki. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
Az egyik szerző, Winkler László (1926-2001) muzeológus, repüléstörténet-kutató dedikációjával.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2001453
15804
352
0
1000
Books: History
Other collectibles
"Világ világa, virágnak virága..." [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
1846528
15805
352
0
16000
Books: History
Other collectibles
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
1962103
15806
352
0
1600
Books: History
Other collectibles
Edelsheim Gyulai Ilona Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1961723
15807
352
0
2000
Books: History
Other collectibles
Izsák-Pölöskei-Romsics-Urbán: Magyar miniszterelnökök. Bp., 2003. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1965521
15808
352
0
1800
Books: History
Other collectibles
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés és kiadói egészvászon kötés, Hasonmás kiadás
Starting price:
1 800 HUF
1962671
15809
352
0
1200
Books: History
Other collectibles
Juhász Vilmos: Nagy hódítók. Az emberi alkotás regényei II. (Bp.,1942,)Béta, 736+4 p.+XII t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1951914
15810
352
0
1600
Books: History
Other collectibles
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1949547
15811
352
0
800
Books: History
Other collectibles
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1951326
15812
352
0
800
Books: History
Other collectibles
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment