https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 141

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Wertheimer Ede: Békekongresszusok és békeszerződések a XIX. és XX. században. Bp.,1918, Athenaeum, 142+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték.
15729.

Wertheimer Ede: Békekongresszusok és békeszerződések a XIX. és XX. században. Bp.,1918, Athenaeum, 142+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
A római szent birodalmi széki gróf Teleki család gyömrői levéltára. Szerk.: Iványi Béla. Szeged, 1931, a gróf Teleki család gyömrői ága. Papírkötésben, jó állapotban.
15730.

A római szent birodalmi széki gróf Teleki család gyömrői levéltára. Szerk.: Iványi Béla. Szeged, 1931, a gróf Teleki család gyömrői ága. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
13
Magyar Ritkaságok sorozat 16 kötete:  Tar Lőrinc pokoljárása, Hunfalvy Pál Napló 1848-1849, Bod Péter: Szent Hilárius, Kazinczy Ferenc: Sophie, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Mikes Kelemen: Az idő jól eltöltésének módja, Kőrösi Csoma Sándor levelesládája, Ungnád Dávid Konstantinápolyi utazásai, Vitéz János levelei és politikai beszédei, Pajkos énekek, Sztárai Mihály: Histrória Perényi Ferenc kiszabadulásáról, Fortunatus és Magelóna históriája, Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról 1-2. kötet, Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála, Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás.Bp., 1983-1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15731.

Magyar Ritkaságok sorozat 16 kötete: Tar Lőrinc pokoljárása, Hunfalvy Pál Napló 1848-1849, Bod Péter: Szent Hilárius, Kazinczy Ferenc: Sophie, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek, Mikes Kelemen: Az idő jól eltöltésének módja, Kőrösi Csoma Sándor levelesládája, Ungnád Dávid Konstantinápolyi utazásai, Vitéz János levelei és politikai beszédei, Pajkos énekek, Sztárai Mihály: Histrória Perényi Ferenc kiszabadulásáról, Fortunatus és Magelóna históriája, Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról 1-2. kötet, Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála, Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás.Bp., 1983-1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Megjelent 4500 példányban.
15732.

Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Megjelent 4500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Rendszerváltók a baloldalon. Reformerek és reformkörök 1988-1989. Válogatott dokumentumok. Vál. és sajtó alá rendezte: Ágh Attila, Géczi József, Sipos József. Bp.,1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.   Az egyik szerkesztő, Géczi József (1950 - ) politológus, politikus által dedikált.
15733.

Rendszerváltók a baloldalon. Reformerek és reformkörök 1988-1989. Válogatott dokumentumok. Vál. és sajtó alá rendezte: Ágh Attila, Géczi József, Sipos József. Bp.,1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. Az egyik szerkesztő, Géczi József (1950 - ) politológus, politikus által dedikált.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt.,(Légrády-ny.), 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,
15734.

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt.,(Légrády-ny.), 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
21
Lampérth Géza: Hunyadiak. Bp., é. n. Magyar Lap és Könyvk. 47 p. 12 t. Kiadói papírborítóban.
15735.

Lampérth Géza: Hunyadiak. Bp., é. n. Magyar Lap és Könyvk. 47 p. 12 t. Kiadói papírborítóban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
Botár Áprád: A román árulás okai. Bp., 1917. Szerzői. 30p. Kiadói papírborítékban. Ritka!
15736.

Botár Áprád: A román árulás okai. Bp., 1917. Szerzői. 30p. Kiadói papírborítékban. Ritka!

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
43
Mohács Magyarországa. Báró Burgio Pápai követ jelentései. Fordította: Bartionek Emma. Napkelet könyvtára 12. Bp., 1926, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés,
15737.

Mohács Magyarországa. Báró Burgio Pápai követ jelentései. Fordította: Bartionek Emma. Napkelet könyvtára 12. Bp., 1926, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Tisza István emlékére. A Kisfaludy-Társaságban tartott előadások. Bp.,1921, Athenaeum, 1 t. + 59 p. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötésben.
15738.

Tisza István emlékére. A Kisfaludy-Társaságban tartott előadások. Bp.,1921, Athenaeum, 1 t. + 59 p. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, X+560 p.+24 t.Második kiadás. Félvászon kötésben
15739.

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, X+560 p.+24 t.Második kiadás. Félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
5
3 történelmi munka: Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló graduale + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1937, 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. + Berkovits Ilona: A kassai-graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942. Franklin. Kiadói papírkötésben,
15740.

3 történelmi munka: Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló graduale + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1937, 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. + Berkovits Ilona: A kassai-graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942. Franklin. Kiadói papírkötésben,

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment