1935-1936 Túrkevei M. Kir. Állam Koedukációs Polgári Fiú- és Leányiskola értesítője az 1934-1935. és 1935-1939. tanévekről. Szerk.: Minay Lajos.Túrkeve, 1935-1935, Daróczy Antal. Az egyik borítója szakadozott, foltos, a másiké hiányzik.
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1936 Adolf Hitler. Bilder aus dem Leben des Führers. Hamburg-Bahrendfeld,1936, Cigaretten Bilderdienst, 1 t.+132+4 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a n. 103-107. képek hiányoznak (68-71. p.), 100. oldalon a két kép sérült és a lap sérült, három lapon szakadással.
Cigarettakép gyűjtemény, némi hiánnyal.
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.