Printed Materials

Number of items: 217

1915-1930Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXII. évf. Bp.,1915, Légrády, 328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.+ 1930 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVII. évf. Bp.,1930, Légrády, 263+8 p. Sérült gerincű egészvászon-kötésben.
12526.

1 600 HUF
1915-1985 Vegyes könyv és papírrégiség tétel. Közte:   Szenti Tibor: Parasztvallomások. Gazdák emlékezése Vásárhelyről. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztályának tíz esztendeje. 1925-1935. Szerk.: Dausz Gyula. Bp.,(1936), Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztálya, 38+2 p.+ 6 t. (fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.  1915-1920 Az Ujság 6 száma, közte 3 db 1919-essel, benne érdekes korabeli hírekkel, szakadozottak, sérültek.   1946 Légrády Ottó (1878-1948) újságíró és kiadó aláírása egy Budapest Székesfővárosa II. ker. Elöljáróságának, magánügyben küldött levélen.  1947 Tolnamegyei Kis Újság Sport 1947. okt. 18., nov. 22., hajtásnyommal, az egyik szám szélein szakadással, 2x4 sztl. lev.
12527.

1 000 HUF
12528.

2 000 HUF
1916 november 28. A Budapesti Hírlap Ferenc József haláláról -. parlamenti gyász beszámoló száma
12529.

1 000 HUF
1916 november 22. A Budapesti Hírlap Ferenc József haláláról beszámoló száma Sérült
12530.

1 000 HUF
1916 november 23. A Budapesti Hírlap IV. Károly Népeimhez c. proklamációjáról beszámoló száma
12531.

1 000 HUF
12532.

1 200 HUF
1917 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. VII. évf. 7. sz., a lapszéleken kis sérülésekkel, kis hiánnyal, 221-240 p.
12533.

3 000 HUF
1917 Athenaeum. Új folyam. III. kötet. 1-6 sz. Teljes évfolyam. A MTA hozzájárulásával kiadja a Magyar Filozófiai Társaság. Szerk.: Alexander Bernát. Bp., Pfeifer Ferdinánd. Papírkötésben.
12534.

3 000 HUF
1917 a Vasárnapi ujság 64. évf. 41. és 43. száma, számos érdekes írással
12535.

900 HUF
2,43
2,65
cca 1917 az Érdekes újság 5 db lapszáma, számos érdekes írással, hírekkel
12536.

900 HUF
2,43
2,65
1918 Linder Béla (1876-1962) hadügyminiszter rendelete, 1918. nov. 2.-án az országház előtt tartandó a Nemzeti Tanácsnak és a népkormánynak történő eskütételről. Bp.,Világosság-nyomda, kis szakadásokkal, 17x13 cm
12537.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF