Number of items: 83
2000641
11127
351
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás hamuzó , kézzel festett, jelzett, 11×7 cm
1 000 HUF
2000643
11128
351
Other collectibles
Zsolnay virág mintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
1 400 HUF
2000608
11129
351
Other collectibles
Zsolnay virág mintás mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett
10 000 HUF
1999283
11130
351
Other collectibles
Zsolnay teáskanna, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:18 cm, h:24 cm
4 000 HUF
1998386
11131
351
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×9 cm
4 000 HUF
1942205
11132
351
Other collectibles
Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm
1 000 HUF
1999501
11133
351
Other collectibles
Hollóházi gyűszű pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 2,5 cm
1 200 HUF
2001298
11134
351
Other collectibles
Hollóházi réce pár, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 21 cm
3 000 HUF
2000622
11135
351
Other collectibles
Hollóházi teás és mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan
12 000 HUF
2000644
11136
351
Other collectibles
Hollóházi áttört rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m::11 cm, d:10 cm
1 600 HUF
2000645
11137
351
Other collectibles
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, m:10,5 cm
1 000 HUF
1883206
11138
351
36000
Other collectibles
cca 1890 Fischer virág mintás kaspó, kézzel festett porcelánfajansz, máz alatti hajszál repedésekkel, m: 16,5 cm, d: 27 cm
36 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m