Books: Travelling, Local History Number of items: 152
1996211
15048
351
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon III. kötet. Brassótól Nagyenyednek. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1995958
15049
351
Other collectibles
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:
Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.
Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.
1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
1 600 HUF
1996263
15050
351
Other collectibles
1 200 HUF
1999078
15051
351
Other collectibles
Gerő László: A budai várnegyed. Dobos Lajos fotóival. Bp.,1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1958259
15052
351
Other collectibles
1 000 HUF
1958129
15053
351
Other collectibles
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1947263
15054
351
Other collectibles
Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A színes címképet leszámítva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.
1 000 HUF
1977664
15055
351
Other collectibles
Lőrinczy György 5 db fotós könyve:
A Budai vár; Szentendre; Sopron; Bp.,1967-1973, Corvina. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban+
Mesterházi Lajos: Budapest. Fekete-fehér fotókkal, közte Lőrinczy György fotóival. Bp.,1972, Corvina. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban+
Voit Pál: Szentendre. Fekete-fehér fotókkal, nagyrészt Lőrinczy György fotóival. Bp., 1968, Corvina. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1952629
15056
351
Other collectibles
2 400 HUF
1975018
15057
351
Other collectibles
Magyar Műemlékek 2 kötete:
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek.+Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.+
Városképek - Műemlékek sorozat 1 kötete:
Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Bp.,1960, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír borítóban.
1 000 HUF
1997511
15058
351
Other collectibles
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig,é.n.,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
1 000 HUF
1997637
15059
351
Other collectibles
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Kecskemét, 1988, Petőfi-ny. Kiadói papírkötés, a gerinc megfakult. Reprint kiadás. Számozott (300/213.) példány.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035