Number of items: 301

17214.

5 000 HUF
17215.

4 800 HUF
12,97
14,12
17216.

4 000 HUF
Karinthy Frigyes: Kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével. Sajtó alá rendezte: Ascher Oszkár. Bp.,(1938),Nyugat, 201+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal, kissé foltos gerinccel.   Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona (1885-1967) színésznő, író, Karinthy Frigyes egykori barátnőjének ajándékozási soraival, dátumozva (1938. karácsonya.)
17217.

3 600 HUF
9,73
10,59
9
17218.

3 600 HUF
9,73
10,59
17219.

2 000 HUF
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
17220.

1 200 HUF
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés jó állapotban.
17221.

3 600 HUF
9,73
10,59
17222.

3 000 HUF
Szőcs Géza: Limpopo. Bp.,2007,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17223.

1 000 HUF
Mészöly Miklós: Színházon kívül. Pécs, 2010, Jelenkor Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17224.

1 000 HUF
Ráth-Véghné Zipernovszky Mária: Hogyan tanítsunk hegedülni kezdőket? Bp., 1930, Rózsavölgyi és Társa, 31+1 p. Kiadói papírkötésben.
17225.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF