Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 193

1859. Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6. ezüstözött Cu emlékérem (20mm) T:2,2-
30556.

2 000 HUF
1867. Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland Br emlékérem (39mm) T:2- karc
30557.

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2- karc

4 000 HUF
1896. Emlék a Körmöczbányai M. Kir. Pénzverő Kiállítására 1896 kétoldalas Al emlékérem (24mm) T:1-,2 patina
30558.

1896. "Emlék a Körmöczbányai M. Kir. Pénzverő Kiállítására 1896" kétoldalas Al emlékérem (24mm) T:1-,2 patina

1 000 HUF
10
1897. Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára Br emlékérem ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1-  / Hungary 1897. Alexander Szilágyi commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU  Hauser: 7914.
30559.

1897. "Szilágyi Sándor történész, az MTA rendes tagja születésének 70. évfordulójára" Br emlékérem "ALEXANDER SZILÁGYI - AET. LXX / RERVM. HVNGARICARVM. AC. TRANSSYLVANICARVM. INDAGATORI. INDEFESSO. 1897 - K.B. - BÁTHORY BETHLEN RÁKÓCZY" Szign.: Anton Scharff (57mm) T:1- / Hungary 1897. "Alexander Szilágyi" commemorative Br medallion. Sign.: Anton Scharff (57mm) C:AU Hauser: 7914.

4 800 HUF
12,97
14,12
1899. Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad Al emlékérem szalagon, benne aradi homok(?) (23mm) T:2,2- / Hungary 1899. Aradi Nemzeti Szövetség (National Society of Arad) / 1849-1899 Október 6. - Arad Al commemorative medallion on ribbon with sand from Arad(?) (23mm) C:XF,VF
30560.

1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékérem szalagon, benne aradi homok(?) (23mm) T:2,2- / Hungary 1899. "Aradi Nemzeti Szövetség (National Society of Arad) / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al commemorative medallion on ribbon with sand from Arad(?) (23mm) C:XF,VF

8 000 HUF
30561.

2 200 HUF
5,95
6,47
1935. BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett (57g/59x40mm) T:1- / Hungary 1935. BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 (Budapest Sport Association Automotor Section Béla Buday Memory Tour) one-sided Br plaque with enamel inlay (57g/59x40mm) C:AU
30562.

1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (57g/59x40mm) T:1- / Hungary 1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 (Budapest Sport Association Automotor Section Béla Buday Memory Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (57g/59x40mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
1939. A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek! Br emlékérem (45mm) T:2 kis ph.
30563.

1939. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" Br emlékérem (45mm) T:2 kis ph.

2 000 HUF
1940. Sztár Filmmagazin Filmzene pályázata 1940 - V. díj Ifj. Magyari Imre ezüstözött díjplakett, márványlapon (133x82mm) T:1- kissé kopott ezüstözés
30564.

1940. "Sztár Filmmagazin Filmzene pályázata 1940 - V. díj Ifj. Magyari Imre" ezüstözött díjplakett, márványlapon (133x82mm) T:1- kissé kopott ezüstözés

2 200 HUF
5,95
6,47
1947. Magyar Birkózó Szövetség - Bácska Budapest - Zombor: Dec. 6. Szabadka: Dec. 7. részben zománcozott, aranyozott fém emlékplakett (58,2g/40,5x62mm) T:2 /  Hungary 1947. Hungarian Wrestling Federation - Bácska Budapest partially enamelled, gold plated metal commemorative plaque (58,2g/40,5x62mm) C:XF
30565.

1947. "Magyar Birkózó Szövetség - Bácska Budapest - Zombor: Dec. 6. Szabadka: Dec. 7." részben zománcozott, aranyozott fém emlékplakett (58,2g/40,5x62mm) T:2 / Hungary 1947. "Hungarian Wrestling Federation - Bácska Budapest" partially enamelled, gold plated metal commemorative plaque (58,2g/40,5x62mm) C:XF

8 000 HUF
1949. VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért! fém emlékplakett (56x54mm) T:2,2-
30566.

1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért!" fém emlékplakett (56x54mm) T:2,2-

600 HUF
1,62
1,76
1965. Vasipari Kutató Intézet Ózd 1965 Br plakett fa talpra erősítve (120x72mm) T:2
30567.

1965. "Vasipari Kutató Intézet Ózd 1965" Br plakett fa talpra erősítve (120x72mm) T:2

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF